פאר משה, שמעון מויאל - תכנון ויעוץ הנדסי

קדמה טכנולוגית

 

משרדנו מוביל בתחום המחשוב והטכנולוגיה תוך כך שאנו עובדים עם התוכנות המובילות והמקצועיות ביותר בעולם בתחום השרטוט והתכנון המבני.

אנו עובדים עם תוכנות שרטוט מתקדמות לרבות תוכנות AUTOCAD ו- REVIT בגרסאות העדכניות ביותר.

אנו מבצעים עריכת חישובים באמצעות תוכנות MAPLE ו- EXCEL וכן מתמקצעים בחישוב מבני על ידי תוכנות: STRAP, WALL, BEAM. COLUMN ו- FOUND.

 

לצורך חישוב קירות תומכים, קירות דיפון, קירות עוגנים, וקרקע משוריינת אנו משתמשים בתוכנת SPW, MDC, SLOPE של חברת GEOSTRO.

חברתנו הינה מהחלוצים והיחידה בארץ העובד ת משנת 1993 עם תוכנות STAAD PRO ו- ANSYS שהינן התוכנות המתקדמות בעולם לצורך תכנון מבנים בשיטת אלמנטים סופיים.

בעזרת תוכנות אלו אנו מבצעים אנליזות אודות קריסה מקומית וגלובאלית ליניארית ולא לינאירית ואנליזות דינאמיות לצורך ריסון תנודות במבנים וכן אנליזות סטטיות רגילות.

תוכנת ANSYS נחשבת כיום לתוכנה המתקדמת ביותר מבחינה בינלאומית לצורך ביצוע אנליזות באלמנטים סופיים של מבנים, מכונות, מגנטיות, זרימה וכו'. בתוכנה זו נעזרים בעיקר בתחומי המכונות, אווירונאוטיקה, זרימה, תחום האלקטרוניקה ועוד. חברתנו נעזרת בתוכנה זו לשם ביצוע אנליזות לא ליניאריות, מידול של מבנים מסובכים לא ליניאריים גיאומטרית המורכבים מחומרים שונים ליניאריים ולא ליניאריים וכן ממרכיבים שונים, החל מקורות דרך קליפות וממברנות ובאלמנטים נפחיים.

ל- ANSYS תכונות אקסקלוסיביות וייחודיות אשר אינן קיימות באף תוכנה בתחום ההנדסה האזרחית בשוק הישראלי.

תוכנה זו ידועה כאחת התוכנות האמינות והמתקדמות בעולם כאשר מאחורי כל גרסה של התוכנה מבוצעות כ- 9,000 ניסויים ובדיקות על מנת לאתר תקלות ולצורך שיפור אופן פעולתה וזאת על מנת לקבל את התוצאות המדוייקות ביותר.

בחברתנו אנו משתמשים בתוכנה זו על מנת לבצע בדיקות עבור מבנים מסובכים וכן לצורך מקרים מורכבים שאין ביכולתן של תוכנות אחרות בשוק הישראלי להעניק פתרון למקרים אלו. תוכנה זו מעניקה לנו יתרון עצום ביחס לחברות אחרות בשוק הישראלי ואנו החלוצים בשוק העובדים עם התוכנה לצורך מתן ייעוץ ופתרונות בתחום ההנדסי.

 

 

 

קדמה טכנולוגית

 

צרו איתנו קשר:

פאר משה מהנדסים יועצים בע"מ

 

כתובתנו רח' התשעים ושלוש 14, חיפה 3309248

טלפון טל'. 04-8664248

אימייל office@peer-eng.com

פאר משה
 

 

הצהרת נגישות

הפעל נגישות

בניית אתרים